Nápověda k inzerátům

Video z YouTube

Pokud chcete, aby Vaše nabídka měla ještě větší šanci uspět, je zde možnost vložit k inzerátu video nabízených pejsků. Zájemce pak přímo v detailu Vaše inzerátu uvidí toto video a může si ho jednoduše přehrát. Video už v dnešní době natáčí téměř každý fotoaparát a nahrát je pak na YouTube není nic složitého. Zde je návod jak nahrát video na YouTube.
Po nahrání videa pak jenom vložíte jeho kód (Pozor! NE odkaz na video), který získáte kliknutím na tlačítko "<Vložit>", které se nachází pod videem.

Doba zobrazení inzerátu

Délku zobrazování inzerátu si inzerent volí od týdne do 2 měsíců. Platnost zobrazování inzerátu je samozřejmě možné prodloužit po přihlášení v administraci inzerátu. Inzerent bude automaticky kontaktován e-mailem 3 dny před koncem doby platnosti. Pokud nebude platnost inzerátu prodloužena, tak bude přesunut do archívu, kde bude umístěn po dobu půl roku a poté úplně smazán.

Moje schránka

Při prohlížení inzerátů je možné si vybrané inzeráty vložit do schránky, aby jste se k nim později mohli jednoduše vrátit. Není potřeba ho poté znovu hledat, nebo si poznačit jeho url adresu či konkrétní data. Stačí jedním kliknutím ho umístit do schránky, která se zobrazuje pokud je v ní alespoň jeden inzerát, v levém panelu hned na prvním místě. Zobrazí se miniatura inzerátu, kde se po najetí zobrazí nejdůležitější informace o inzerátu. Po kliknutí se zobrazí přímo inzerát, který je ve schránce. Počet inzerátů ve schránce není nijak omezen a lze ji kdykoliv celou zrušit.

Zvolte plemeno
Lokalita
Typ inzerátu
Nahoru
© 2010 - 2011 Všechna práva vyhrazena | Inzerce-psu.info
vytvořilo Anything Studio
Anything Studio
 

Zapomněl jsem heslo
Zaregistrovat se / vložit inzerát