Ochranna osobních údajů

Při vyplňování formuláře na stránkách www.inzerce-psu.info poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Provozovatel těchto stránek si uvědomuje důvěrnost Vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů.

Prohlášení provozovatele Inzerce-psů.info k ochraně Vašich osobních údajů

Provozovatel stránek inzerce-psu.info zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek www.inzerce-psu.info, jakožto i všechny údaje získané z dotazníků a anket, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a provozovatel stránek údaje zlikviduje.

Provozovatel stránek inzerce-psu.info, tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané výše uvednými způsoby považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům provozovatele těchto stránek Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty jiné společnosti.

Zvolte plemeno
Lokalita
Typ inzerátu
Nahoru
© 2010 - 2011 Všechna práva vyhrazena | Inzerce-psu.info
vytvořilo Anything Studio
Anything Studio
 

Zapomněl jsem heslo
Zaregistrovat se / vložit inzerát